Hizmetler

Su Arıtma Cihazı Bakım, Servis

Su arıtma bakım ve servis hizmetleri içerisinde; ev ve işyeri tipi su arıtma cihazı montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, servis revizyonları, periyodik takip ve bakımları, filtre ve membran değişimleri bulunmaktadır. Unutmayın ki su arıtma cihazınız bakımları yapıldığı sürece daha etkili arıtma yapacak ve daha sağlıklı, güvenli su üretimine devam edecektir.

Servis ekibimiz en iyi kalitede malzemeleri kullanarak, kaliteli hizmetin güvencesi olmuş, hatta bu vizyonunu ISO 9001:2000 sertifikasyonu ile belgelendirilmiştir.

Filtre Değişimi

Cihazın filtreleri sarf malzemedir garanti kapsamı dışındadır. İçme suyu sağlığının ve kalitesinin sürdürülebilir olması için 6 ila 8 ay arasında teknik servisimiz tarafından filtre değişimi için bilgilendirilme yapılacaktır.

Kurulum ve Montaj

Su arıtma sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir.

Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.

Bayilik ve Malzeme Tedariği

Yurtiçindeki bayilerimizin gereksinimleri doğrultusunda toptan su arıtma cihazı, filtre ve diğer parçaların satışını ve malzeme tedariğini yapmaktayız.

Kendi üretimimiz olan su arıtma cihazı filtrelerini de bayilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 

Anahtar Teslim Su Arıtma Tesisi Kurulumu

İstekleriniz doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri, tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Proje Danışmanlığı ve Projelendirme

Su arıtma sistemlerinde istekleriniz doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık ve projelendirme yapmaktayız.

Tesis Kontrol ve Bakım Hizmetleri

Uzman teknik ekibimizle Türkiye’nin her noktasına su arıtma sistemi teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.