Kurumsal

iyi yaşam için iyi su…

Tuna Su Arıtma olarak, evsel ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için güvenli, kaliteli ve ultra saf su sağlayan en iyi çözümleri üretmekteyiz.

Aquamate, Tuna Su Arıtma Sistemleri’nin tescilli markasıdır ve üretimi Türkiye’de yapılmaktadır.

Tuna Su Arıtma Sistemleri

Tuna Su Arıtma olarak, evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda faaliyette bulunmaktadır. Türkiye’de üretilen ev ve küçük işyeri tipi reverse osmosis (ters osmoz) su arıtma ürünlerinde tasarım şıklığıyla kaliteli malzemeleri bir araya getirerek mutfakları renklendiren cihazları beğeninize sunuyoruz.

Türkiye çapındaki bayi ve servisine hergün yenileri katılarak, uzun ömürlü ve şık tasarımlı su arıtma cihazlarına son kullanıcıların kolayca ulaşmasını sağlıyor, yaygın servis ağımızla da; bakım, teknik servis ve periyodik filtre değişimi gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve tam zamanında karşılıyoruz.

Tuna Su Arıtma olarak, yılların verdiği deneyimle Türkiye’de ve yurt dışında projelendirmeden işin teslimine kadar birçok su arıtma sistemi projesine imza atmıştır. Sistem kurulumundan sonraki bakım ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Tuna Su Arıtma, su arıtma alanında dünyanın önde gelen, en güvenilen markalarının temsilciliğini yapmakta. Su arıtma sisteminin kullanıldığı tesislere malzeme temini dahil, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Evsel ve Küçük İşletmelere Uygun Su Arıtma Sistemleri

İçme su arıtma sistemleri için kullanılan filtrelerin ve diğer ekipmanların kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Tuna Su Arıtma, ürünlerinde 1. sınıf kalite filtreleri, pompa ve ekipmanları kullanır. Böylece hem estetik hemde kaliteli ve uzun ömürlü sistemleri siz müşterilerimize sunarız. Unutmayalım ki su arıtma cihazı alırken arıtılan suyun yüksek kalitede olması sağlığımız için önemli bir faktördür. Arıtılan suyun berraklığı, tadı ve içimin kolay olması da önemli bir faktördür.